Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

“Nallane” Këndohet Edhe Nga Të Huajt


Nuk ka akoma asnjë votë

[20-08-2015]
Kënga që u bë hit e që mori afër 7 milionë klikime në Youtube, “Nallane” nga Flori Mumajesi ft. Dj Vicky, përveç që u këndua e stërkëndua nga shqiptarët e të gjitha trojeve shqiptare, ajo po këndohet edhe nga të huajt.

Këngëtari ka postuar një video në rrjetin e tij Instagram, të një vajze që quhet Skylar Lawson e që është nga Londra, por, këndon e shqipton mjaft mirë këngën e Florit, “Nallane”, transmeton Klan Kosova.
Mumajesi, tashmë ka përmbyllur me sukses sezonin e tij të koncerteve të shumta, pasi që çdo klub nate që këngëtari ka kënduar, vendet ishin të stërmbushura.

“Nallane”, ka arritur suksesin e saj, e Flori padyshim se e shijoj atë.
 (-)

      Flori Mumajesi - Nallane (Feat.Dj Vicky) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet