Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Flori Sot Feston Ditëlindjen E 33-Të


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[23-08-2015]
Kantautori i njohur shqiptar Flori Mumajesi ka festuar sot ditëlindjen e tij me ç'rast ka mbushur 33 vjeç.

flori Mumajesi aktualisht është një ndër emrat më të lakuar të estardës, jo vetëm si këngëtar por edhe si kompozitor i shumë prej këngëve më të njohura.

Me rastin e ditëlidnjes e tij ai u vërshua nga një sërë komentesh dhe urimesh në rrjetet e tij sociale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet