Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Flori “Patriot” Me Mëngjes: Ditë E Madhe Sot


Nuk ka akoma asnjë votë

[08-10-2015]
Këngëtari i njohur & kompozitori Flori Mumajesi është ai që bashk me Elvana Gjatën këndojnë këngën përcjellëse të kombëtares "Kuq e zi je ti".

E patjetër që kjo dyshe është shumë entuziaste për ndeshjen që zhvillohet sot Shqipëri-Serbi në Elbasan Arena.

Shumë artist kanë zgjedhur që me rastin e kësaj ngjarjeje të postojnë në rrjetet e tyre sociale foto me fanellën kuq e zi apo një status kushtuar kombëtares.

Flori Mumajesi është zgjuar sot herët në mëngjes dhe ka shkrepur një fotove rrezeve të agimit.

Foton ai e ka postuar në Instagram dhe në mbishkrimin e saj ka shkruar: “Edhe dielli doli. Dite e madhe sot... #kuqezijeti”
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet