Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

“Me Fjalë Të Vogla” Kënga E Rradhës E Flor Mumajesit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
[16-11-2015]
Kantautori i njohur Flori Mumajesi është paraqitur në fazën e parë të festivalit Kënga Magjike 2015 me këngën e tij më të re "Me fjalë të vogla".

Kënga është një baladë ritmike dhe që në daljet e para në youtube ka marrë pëlqime të mëdha nga publiku.

Kënga është punuar nga vetë Flori në studion e Threedots, e ndërsa po cilësohet si pretendente për ta fituar Çmimin e Parë.

Kënga ka prekur thellë zemrat e dëgjuesve, pasi trajton një temë dashurie.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Flori Mumajesi - Me Fjalë Të Vogla [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet