Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elvana Dhe Flori Sjellin Remiksin E Këngës “Kuq E Zi Je Ti”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[28-11-2015]
Elvana Gjata dhe Flori, kanë sjell remiksin e këngës “Kuq e Zi Je Ti”, në bashkëpunim me Dj Vicky, ka bërë të ditur Elvana Gjata përmes një postimi në faqen e saj zyrtare në facebook.

Kënga është lansuar në rastin e festës se 28 Nëntorit.

Kënga “Kuq e zi je ti”, i është kushtuar Kombëtarës Shqiptare dhe ngritjes së dronit në Beograd me hartën e Shqipëris etnike në të. Kjo këngë është pritur shumë mirë nga audienca dhe ka marrë miliona klikime në kanalin Youtube.

Këtu mund ta dëgjoni remiksin e këngës:

https://soundcloud.com/vik-kraja/elvana-gjataft-flori-kuq-e-zi-je-ti-dj-vicky-official-remix
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull