Audio

Flori - Gjithmonë Do Të Jem Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/01/2005

2005-01-21T00:00:00

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.2"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2004
Me ty .. me ty ..me ty...të kam..të kam..të kam... nuk të kam
Me ty .. me ty ..me ty...të kam..të kam..të kam... nuk të kam

Sot të vërteten e jetoj
Ti më plotëson
je gjithcka që un kërkoj
të ndiej ty më pran
sa her vetmia më pushton
afrohesh ngadal dhe nga gjumi ti më zgjon

Gjithmonë do të jem me ty
kur mërzitem...trishtohem
të kam dhe nuk të kam
gjithmonë do të jem aty
të më zgjosh nga gjumi
sa hër i vetëm jam x2

Me ty .. me ty ..me ty...të kam..të kam..të kam... nuk të kam
Me ty .. me ty ..me ty...të kam..të kam..të kam... nuk të kam

Gjithmonë do të jem me ty
kur mërzitem...trishtohem
të kam dhe nuk të kam
gjithmonë do të jem aty
të më zgjosh nga gjumi
sa hër i vetëm jam x4


Ky tekst u dërgua nga FefeKartolina (1)

U krijua nga Jdjejdjd 2019-04-02 22:45:10
Ti më plotëson
Je gjithçka që unë kërkoj
Të ndiej ty më pranë
Sa herë vetmia më pushton
Afrohesh ngadalë
Dhe nga gjumi ti më zgjon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:

Më Shumë...