A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Flori & Luar - Gjithmone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2012

2012-08-23T21:43:11

Më Shumë Nga

Luar

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Alexander Video

Këngë e albumit:

"Clic Song"

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '07"

Këngë e albumit:

"Detaj"
2x
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter se dashurija jone,
aaaaa se ma mundon

Me mbeti nje fjal e pathene,
nje fjal qe ti e doje shume
por ti zemer sme kuptove kurr
sme ndjeve sa te ndjeja une

me mbeti nje fjal e pathene,
me mbet shprti tek ti
per ty zemer nuk pendohem
se te doja, e shtrejta ime ti, aaaa

2x
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter si dashurija jone,
aaaaa se ma mundon

Luar & Flori
Degjo, s'te kam harruar te kam
menduar gjithmon,
nuk do gjesh tjeter se dashurija jone,
ooooo se ma mundon


Ky tekst u dërgua nga Fatlind
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019