Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori - Nuk Mund Te Vdes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Nuk kemi video për këtë këngë.

Nuk mund te vdes
Jo nuk mund, jo kurr
Te te lija pas
Dhe te humbisja
Lirishte nje here
Jo nuk mund te vdes

Nga vetja ime skam c'te humbas
Por ty te humb, e dashur per jete
Me gjthesi ,mban nete pa fund
Ti je bota ime ,je qjelli ,je deti
Je perendija vet
Nuk mund te vdes

Enderova te premtova pa fundsin
Netet me hene ,me hene, me yet e ziar
Une vija tek ti ,nga largesin me pran
Ne bashke te mbrinim per jetsin
Nuk mund te vdes
Enderova te premtova pa fundsin
Qe vdekja t'mos na ndaj dot dashurin
E shtrejnta ime ,shpirti im dhe na meshir
Si te vdes, te vdesish brenda meje TI....

Si mund te vdes ,dhimbjen e kesaj dite, plot shprese
Kur nje reze drite zgjon qerpikun tend
E dashur, si mund te vdes

Nga vetja ime skam c'te humbas
Por ty te humb e dashur per jete
Me gjthesi mban nete pa fund
Ti je bota ime, je qielli, je deti
Je perendija vet
Nuk mund te vdes

Enderova te premtova pa fundsin
Netet me hene, me hene, me yet e ziar
Une vija tek ti, nga largesin me pran
Ne bashke te mbrinim per jetsin
Nuk mund te vdes
Enderova te premtova pa fundsin
Qe vdekja te mos na ndaj dot dashurin
E shtrejnta ime, shpirti im dhe na meshjr
Si te vdes, te vdesish brenda meje TIII........


Ky tekst u dërgua nga Maria


Publikimi: 01/11/2002
Festivali: Kënga Magjike 2002
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Adrian HilaMë Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:


Komente 0


Flori - Nuk Mund Te Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mund Te Vdes".
3. Video është e këngës "Nuk Mund Te Vdes", por nuk këndohet nga Flori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.