A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flori Mumajesi - Ta Boja Me Drita


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  168

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/10/2014

2014-10-16T07:00:02

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Video Production:

Alexander Video

Participating in

Zhurma Show 2014


Ajo me sy mu po ma bonte
S'e di a donte apo s’donte
E ka me mu... Jo
S'e ka me mu... Jo
Asnjëhere në jetën time s’kam dështu

Prandaj t'u ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty t'u ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du, të du, lululu

Unë nuk e dija çfarë mendonte
Nga pasqyra më shikonte
E ka me mu... Jo
S'e ka me mu... Jo
Asnjëherë në jetën time s’kam dështu

Prandaj t'u ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty t'u ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du, të du, lululu

Prandaj t'u ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty t'u ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Prandaj t'u ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty t'u ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du, të du, lululu


Lyrics submited by Elidon Spahiue-Cards (2)

2017-02-10 15:39:54
E ka me mu...
Jo s'e ka me mu
Asnjëherë në jetën time
s'kam dështu
U krijua nga VALERJANA 2017-02-10 15:39:58
Ajo me sy mu po ma bonte
S'e di a donte apo s'donte

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019