Më mbaj mend (për 1 muaj)


Floriana Kastrati - Jeta Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Pa Ty".
3. Video është e këngës "Jeta Pa Ty", por nuk këndohet nga Floriana Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Floriana Kastrati - Jeta Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/07/2008

2008-07-18T07:21:33+00:00Njimiher tpata than te du se je i Vetmite jam betuu.

2here:
Por qka ndodhi me ne ty dyy tash jemi ndar e humdum at dashurii

2 here:
Kur te vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Matroheshim por keshtu qenka ky Fati yn

--------------------------------------------

Jeta Pa Ty nuk ka kuptim qe te harroj e kam Veshtir, me nuk dua as nje stin qe me kujton at Dashurii.
Me nuk dua as nje stin qe me kujton at Dashurii

2here:
Kur te vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Martoheshim por keshtu qenka ky Fati yn

Kur det vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Martoheshim por keshtu qenka ky Fati yyyynnnnn


Ky tekst u dërgua nga Mimozita
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet