Më mbaj mend (për 1 muaj)


Floriana Muca - Per Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Floriana Muca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Floriana Muca - Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003

Komente

Asnjë Koment

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00Ku do te jem kerkoj ne bote te kem pak dashuri
Per sa te tjere kenga e zogut i ëmbli zeri yt.
Kerkoj nje fjale kerkoj te hesht dhe prehem tek ajo,sa dua ta kem prane eshte bota qe une kam.
E shoh te qesh e shoh te flas e smund ta perqafoj.
Sa do eshte larte doren e zgjas me sy mbytur ne lot ,kerkoj nje fjale kerkoj te hesht dhe prehem tek ajo sa dua ta kem prane eshte bota qe une kam
Flet shikimi i syve te saj dhe buzqeshja qe dhuron eshte ilaci i kesaj bote eshte gjithcka qe ju kerkoj.Nje ninulla e na e kendon dhe kur qajme na qeteson... cka kerkoj eshte vet ajo qe mban emrin NANE ..


Ky tekst u dërgua nga  vlera
Më Shumë Këngë Nga Floriana Muca:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet