Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriani I Vogel - Sa Mir Po Lun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  37

dora po um dridhet kur po luj me ty
hajde oj vajzo hajde luj karshi karshi
dora po um dridhet kur po luj me ty
hajde oj vajzo hajde luj karshi karshi

ref.. sa mir po lun
sa mir po kcen
lujn cikat rreth e m´rreth
vetem ti mpelqen

sa mir po lun
sa mir po kcen
lujn cikat rreth e m´rreth
vetem ti mpelqen

dora po um dridhet kur kendoj per ty
hajde oj vjzo hajde luj karshi karshi
dora po um dridhet kur kendoj per ty
hajde oj vajzo hajde luj karshi karshi

ref... sa mir po lun
sa mir po kcen
lujn cikat rreth e m´rreth
vetem ti mpelqen

sa mir po lun
sa mir po kcen
lujn cikat rreth e m´rret
vetem ti mpelqen


Ky tekst u dërgua nga  trina

Floriani I Vogel - Sa Mir Po Lun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mir Po Lun".
3. Video është e këngës "Sa Mir Po Lun", por nuk këndohet nga Floriani I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 1