Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriani I Vogel - Tradhtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

Heeeeej tash fjalet moren vend me tjetrin sonte ti po fle ginjishtare o sakt se kom xhelozi po sakt e di se kush ishte ti mekatare
Pranvere N´bot as ni trëndafil më nuk qel e ti me mashtron pas ti pa ni vel Heeeeeej ndoshta u be mir une e kisha shum veshitr gabimi vetes o sakt se kom xhelozi po sakt edi se kush ishe ti mekatare
Ref...Nuk i ben ti tko mekate nga dashuria ti vec deshte t´me semush nuk e don ti tjetri veq nga menija cka pot dokem ty kur pom ren ne sy mekatare munesh mem mrii tani t´njoh shum mir o moj tradhtareee


Ky tekst u dërgua nga Nol!

Floriani I Vogel - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Floriani I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 2