Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriani I Vogel & Ylber Aliu - Ti Je Dijamant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

YLBERI:

Sa Her Dal ty te takoj buzet tua shum i endrroj dhe ne enderr me vjen si loj me buzeqesh kur te takoj me sjell gezim dua t´pushoj ne perqafim smund te duroj mo kshtu o shpirti im.
Te Dashuroj po me thot zemra smunt te largoj aspak nga mendja e verteta...

FLORIANI:
Ref... Ti je Dijamant Dijamant i imi qe me shton me shton mua gezimin si ta them nje fjal per dashuri pran syve t´mi gjithmon ti me rri...} 2X

YLBERI:

Esht nje fajl plot me magji do ta them veq per ty per at lot qe ta fshi n´sy nuk je enderr po e vertet dua te kam afer per jet zemra thot se goja flet te dua ty.
Te dashuroj po me thot zemra smund te largoj aspak nga mendja e verteta.

FLORIANI:
Ref... Ti je Dijamant Dijamant i imi qe me shton me shton mua gezimin si ta them nje fjal per dashuri pran syve t´mi gjithmon ti me rri...} 2X
FLORIANI-YLBERI:

Ref... Ti je Dijamant Dijamant i imi qe me shton me shton mua gezimin si ta them nje fjal per dashuri pran syve t´mi gjithmon ti me rri


Ky tekst u dërgua nga N0lii..!!Ylber Aliu & Florian Beqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/11/2009


Floriani I Vogel & Ylber Aliu - Ti Je Dijamant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Dijamant".
3. Video është e këngës "Ti Je Dijamant", por nuk këndohet nga Floriani I Vogel & Ylber Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 8