Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florim Gega - Në Mes Të Rrugës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Florim Gega - Flori"

Komente

Asnjë Koment

21/06/2014

2014-06-21T18:12:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Mes Të Rrugës" kënduar nga Florim Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Florim Gega:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet