Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Florim Gega - Jalla Shofer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/06/2014

2014-06-21T18:12:51+00:00

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jalla Shofer" kënduar nga Florim Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Vllasaliu - Jalla Shofer

Jalla shofer jalla ku m'je t'uj shkue
Jalla shofer jalla ku m'je t'uj shkue

Se rruga jote shofer larg ka qellue
Se rruga jote shofer larg ka qellue

Ref. Jalla shofer jalla Ku m'je tuj shku e
Se rruga jote shofer larg ka qelluee

Jalla shofer jalla, oh djal oh i ri e...
Jalla shofer jalla, oh djal oh i ri e...

Sa fort po te lutem shofer, mos e pi rakin e
Sa fort po te lutem shofer, mos e pi rakin e

Ref. Jalla shofer jalla, oh djal oh i ri e...
Sa fort po te lutem shofer, mos e pi rakin e

Jalla shofer jalla, Ty te lumt dora
Jalla shofer jalla, Ty te lumt dora
Sa shpejt na prune shofer or nga Kosova
Sa shpejt na prune shofer or nga Kosovaa

Jalla shofer jalla, Ty te lumt dora
Sa shpejt na prune shofer nga or Kosova
Jalla shofer jalla, Ty te lumt dora
Sa shpejt na prune shofeeeeeer or nga Kosova

Gena - Jalla Shofer

(GENA)
Jalla shofer jalla
ore djalo i rie
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

se je i rie shofer ag
e ta shton merzine
se je i rie shofer ag
e ta shton merzine

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos e pi rakin
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

......

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos ma pi konjakun
jalla shofer jalla
mos e pi konjakun

Se je i ri more djal
e ta shton marakun
se je i ri more djal
e ta shton marakun

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos e pi rakin
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

..........

Aziz Murati - Jalla Shofer

Jalla shofer jalla
Ku m'je tuj shku e x2

Se rruga jote shofer
Larg ka qellue x2

Jalla shofer jalla
Ku m'je tuj shku e x4

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x2

Sa shpejt na prune shofer
Ti ne vendet tona x2

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x4

...

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x10

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Florim Gega:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet