Official Video

Florim Gega - Zoti I Shpisë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/10/2018

2018-10-03T17:00:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti I Shpisë" kënduar nga Florim Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gili & Kolë Oroshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kole...
Zoti i shpis ty t'u rrit ndera
Ty t'u rrit ndera qe na ke thirr
Na knojm per ty bohet atmosfera
Bohet atmosfera s'ka ku shkon ma mir

Ref...
Hej na kur knojna knojna krej i çojna n'kam
Krejt e çkyjna nji tupan
Hej na kur knojna krejt i çojna n'kam rinin
Bjeri bjeri violin

Hej na kur knojna knojna krej i çojna n'kam
Krejt e çkyjna nji tupan
Hej na kur knojna knojna e bojna shyhret
Kalle kalle klarinet

Gili...
Zonja e shpis ty t'u rrit ndera
Ty t'u rrit ndera sofren kur e shtron
Na knojm per ty bohet atmosfera
Bohet atmosfera ma mir s'ka ku shkon

Ref...
Hej na kur knojna knojna krej i çojna n'kam
Dej te çkyjna nji tupan
Hej na kur knojna knojna krejt i çojna n'kam rinin
Bjeri bjeri violin

Hej na kur knojna knojna krej i çojna n'kam
Krejt e çkyjna nji tupan
Hej na kur knojna knojna e bojna shyhret
Kalle kalle klarinet

...

Ref...
Hej na kur knojna knojna krej i çojna n'kam
Krejt e çkyjna nji tupan
Hej na kur knojna knojna krejt i çojna n'kam rinin
Bjeri bjeri violin

Hej na kur knojna knojna krej i çojna n'kam
Krejt e çkyjna nji tupan
Hej na kur knojna knojna e bojna shyhret
Kalle kalle klarinetMë Shumë Këngë Nga Florim Gega:

Më Shumë...