Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për 1 Qershorin


1 Qershori

1 qershori dita jone
te gjithe ne femijet
po na gezon
dhe shum po na lumturon

1 qershorin gjith shqiptaret po e festojne
gjerat me te bukura prinderit po na I dhurojne
me ne fund gezime
se shqipria si harron ato hidherime
Me me fund shqiperi
Me ne fund jemi Kuq e Zi

- Poezi nga Florjan Curri


- U dërgua nga Florjan Curri -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  68


Më shumë nga Florjan Curri


Komente 0