Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flutra Sllamniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  42
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Flutra Sllamniku është një shkrimtare e vogël. Flutra Sllamniku eshte nje poete e vogel ajo jeton ne fshatin Topliqan te komunes se Lipjanit. Ajo vijon mesimet ne shkollen fillore "Vellezerit Domaneku" Topliqan. Asaj i pelqen te shkruaj poezi dhe per nje periudhe te shkurter ajo ka arritur te shkruaj gjithsej 60 poezi, ajo shpresone qe do ta botoje nje liber. Flutra ka ne enderr qe ne te ardhmen te arrije te behet logopede ose arkitete....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Arta Qorrolli

Ajla Aliu

Alberita Rashani

Florentina Sopjani

Genta Maliqi

Elsa Aliu

Fatjona Bahtiri

Djellza Behramaj

Anisa Berisha

Kujtesa Hetemi


Tags: Flutra Sllamniku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet