Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flutra Shkupi - Hajde Ta Vallzojna Vallen E Rugoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ta Vallzojna Vallen E Rugoves".
3. Video është e këngës "Hajde Ta Vallzojna Vallen E Rugoves", por nuk këndohet nga Flutra Shkupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flutra Shkupi - Hajde Ta Vallzojna Vallen E Rugoves  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Do Ta Kallim"

Komente

Asnjë Koment

10/12/2013

2013-12-10T10:20:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Ta Vallzojna Vallen E Rugoves" kënduar nga Flutra Shkupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flutra Shkupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flutra Shkupi:


Komente mbi këtë këngë