A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flutura Babaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Flutura Babaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Prill 2019, Flutura Babaj publikon videoklipin "Pa Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alba Ymerhalili

Merita Hasani

Ilda Krama

Erina Sherifi

Albulena Berisha

Erleta

Laureta Hasani

Greta Azizi

Biondina Latifi

Alina Shku


Tags: Flutura Babaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019