Më mbaj mend (për 1 muaj)

Françesk Radi - Te Degjoj Perseri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sot ke ditelindjen bija ime
Por une jam larg e nuk vij dot
Ne çast me çelin plot urime
Ç'te flas me pare ne telefon

Kujtoj me mall diten kur linde
Çastin kur vura emrin tend
Kur te quajta Saranda
Si ty i bukur eshte ky vend

Sa ky qytet te rrosh ti Sara
Lotet si deti Jon

Tani qe flas me ty o babi
Ne duar mbaj fotografine
Bashe me ne eshte edhe mami
Me puth ajo me puth dhe ti

Zerin degjoj ne telefon
Se si me duket nuk e di
Prape me puth me perqafon
Taman si etu ne fotografi

Kur ta mbyllesh telefonin
Une te degjoj perseri

(refreni)
A mund ta shuajme diellin kaq larg
A mund ta shterim nje oqean
Ashtu nuk treten ndjenjat e tyre
Le te jene sa do larg
(dy here)

Tani qe flas me ty o babi
Ne duar mbaj fotografine
Bashe me ne eshte edhe mami
Me puth ajo me puth dhe ti

Nje dite do kthehem perseri
Dhe bashe do te jemi ne te tre
Do te bejme fotografi
Me ngjyra malli do te jete.

Nje premtim do thone syte
Ndarje me asnjehere

(Refreni)Nuk kemi video për këtë këngë.
Françesk Radi - Te Degjoj Perseri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Degjoj Perseri".
3. Video është e këngës "Te Degjoj Perseri", por nuk këndohet nga Françesk Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Françesk Radi:


Komente 0