Më mbaj mend (për 1 muaj)

Franc Koruni - I Shkreti Mbret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  12

Kur e kuptova që isha varfanjak,
Kisha miliona te ëra në bank,
ecja i bukur me këpucë me majë,
por ndihesha në faj se s'kisha me kë të qaj,
aj aaa me kë të qaj aj aaa me kë të qaj...

Ta rra rri rru rri, rra rra rri rru rra rru rri rru rra

Kur e kuptova që s'kisha më njeri,
falimentova dhe në dashuri,
si përfundim ika për lesh
dhe qenit tim i vjen vetëm të qesh
ha ha ha ha
vetëm të qesh ha ha ha haaa vetëm të qesh.

Ta rra rri rru rri, rra rra rri rru rra rru rri rru rra

Kur e kuptova ishte tepër vonë,
flokët ishin zbardhur dhe këpucët nuk më shkojnë,
kërkoni falje, njerëz, që më bëtë Mbret,
respekti juaj sot po më vret...
Sot po më vret, sot po më vret.

Ta rra rri rru rri, rra rra rri rru rra rru rri rru rra

Çudi më sollën drejte në Parajsë,
unë i gjallë kisha ngrëne dhe mollën dhee para kisha me thasë.
Por mesa duket Ferri nuk ekziston,
ai është brenda teje, miku inm, vetëm kur lakmon.

Ha ha ha, vetëm kur lakmon aha ha ahaa vetëm kur lakmon.

Ta rra rri rru rri, Ta rra rra rri rru rra rru rru rru rru

Ta rra rri rru rri, rra rra rri rru rra Ta rra rri rru rri rru rra aha ha haa


Franc Koruni - I Shkreti Mbret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Shkreti Mbret".
3. Video është e këngës "I Shkreti Mbret", por nuk këndohet nga Franc Koruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Franc Koruni:


Komente 0