Franc Palaj
Franc Palaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Franc Palaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 22 Qershor 2022, Franc Palaj publikon videoklipin "Kolazh 2022"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0