Më mbaj mend (për 1 muaj)

Franceska Ramadani
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Franceska Ramadani është poete. Shkolluar ne Milano te italise dhe e diplomuar ne psikologji klinike.
Ka fituar cmime letrare ne 2016 dhe 2017 ne Monza te italise me disa poezi italisht.
Merret me politik, dhe me mbrojtjen e kauzes çame ne Shqiperi.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist