Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Ti Je Fajtore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kujtoj ato momente
te dy te perqafuar
perhere i kam ne mendje
por ti i ke harruar

e nese do te kthehesh
e nese me kerkon
tani qe u pendove
tani per ty eshte vone.

te gjitha shpresat
te gjitha ndjenjat
te gjitha endrrat
ti mi roberove
ne rrugen time
ne jeten time
ne zemren time
ti moj je fajtore(X2)

per mua gjithcka ishte
ajo qe bashke jetuam
por ti cdo qe e prishe
dhe ketu ne perfunduam

per ty i thash te gjitha
por ti jo nuk me doje
dhe ndjenjat qe une kisha
nuk dite vlersoje

te gjitha shpresat
te gjitha ndjenjat
te gjitha endrrat
ti mi roberove
ne rrugen time
ne jeten time
ne zemren time
ti moj je fajtore(X2)

nje pjese e jetes time
nga ty eshte e shenuar
ne fjalet dhe mendimet
qe kisha enderruar

i dehur nga merzitja
i lodhur i trishtuar
kerkoj justifikimet
mos valle kisha gabuar

te gjitha shpresat
te gjitha ndjenjat
te gjitha endrrat
ti mi roberove
ne rrugen time
ne jeten time
ne zemren time
ti moj je fajtore(X2)


Ky tekst u dërgua nga AlbaFree Mc's
Publikimi: 13/04/2013


Free Mc's - Ti Je Fajtore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Fajtore".
3. Video është e këngës "Ti Je Fajtore", por nuk këndohet nga Free Mc's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0