Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Freedom Soldier
Nuk ka akoma asnjë votë

Freedom Soldier është këngëtar. Më datë 18 Qershor 2009, Freedom Soldier publikon videoklipin "Jom Real". Videoklipi u prodhua nga Pulla.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet