Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frisson - Sounds Of Conflict Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


The Green Fields filled with peace
Waving trees and cold wind

Prepared of the storm
Moments away
Slowly but surely
Swords and spears will fill me with fear

No hope
No escape
No fate
No crusade

Heartbeat increasing changes decreasing
Here they come
It won't be pleasing

In the midst of genocide, I lay here, no on by my side sickness, suicide
In the woods escaping without a breath return home

Surrounded no crater, where I'm sitting slow and painful
Meet with my MAKER
All I see is red now I know this isn't real

IN A CIRCLE OF FLAME
I SHALL
BURN
Frisson
Publikimi: 19/08/2021


Frisson - Sounds Of Conflict
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sounds Of Conflict".
3. Video është e këngës "Sounds Of Conflict", por nuk këndohet nga Frisson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frisson:


Komente 0