A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fuego - Homie  (Feat. Zzap)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  118

Fans' Comments

3 🔥🔥

06/05/2018

2018-05-06T14:00:08

Featuring

Zzap


Jena kon t’ri thuja si fmi,
3-4 shok t’veshun krejt zi,
Plan ku me hi, dicka me bo,
kapuçat me bira tvoxhet ni tro,
Lek po na vyn ku me bo pare,
pare pa qare u dashke me pas,
Rape,cigare,femra primare,
ja me dal me to ja me plas.

DROP
Marre pi vetes me ja lshu syt kuletes
se e lypsha te shpija m’thoshin nuk kena,
un e boj zgjidhjen be nonen e jetes
hiq mos e’m pritni se sonte nuk kthehna
babi m’bertitke thojkte mos dil,
mami u merzitke thojke mos vidh,
dera u nijke e mshelsha me forc,
shoki um thirrke me dal e mu sill,
krejtve ka ni tel,
bro A po del? Bomi naj sen se kerkah spo rrihet!
njoni prej neve e majke en bel
asnjoni prej neve si hajke a zihet
ferrka perdit probleme me t’zit
kur na kan pa na kan bo kontroll,
ku jeni kon, qa keni bo?
na tu aktru kishe sen nuk ka ndodh
pishim kur kishim,
rrishim kur skishim,
rrishim nrrug high tu u bo
vishin te na se nishim prej tjerve
kta me gjona na gjojn neve do,
na qoj paketa ata skishin letra
gjith syt e hapt me arrit dicka,
najher pishman e najher krenar
jo qa kom bo un po qa kena bo na

Ref.
Uhh my homieeee
po don dashni e jo fjal,
na shpesh takohmi,
e dhezmi ni joint,
edhe shum shum gips na bomi,
se ti je my homieee,
se ti je my homieee(ahh)

m’thirri my homieee
po don dashni e jo fjal
na shpesh takohmi,
e dhezmi ni joint
edhe shum shum gips na bohmi
se ti je my homieee
se ti je my homie

yeah,ah

Zzapp
Aii Qa kam dasht prej vetes e kam bo e kam arrit,
i vogel jam kon e kam pa boten si fmi,
sjam mashtru me rrena sjam mashtru me pare,
dashni t’sinqert ka vler me t madhe. (X2)

Kalova shum sene n’ket jet,
kalova shum sene n’ket jet yeah,
kejt i kalova tu kesh
kejt i kalova tu kesh yeah

M'thirrin my homieeee
po don dashni e jo fjal,
na shpesh takohmi,
e dhezmi ni joint,
edhe shum shum gips na bomi,
se ti je my homieee,
se ti je my homieee(ahh)

Mam t’kerkoj falje per senet qe i bona,
bab ti e din qe per t ardhmen po munona,
rrug shum e gat ama un nuk dorzohna,
lekt qe po vijne s’mi kan fal pi fitojna,
..
..
punoj me ju krenu...
..
..
se ja vlen...


Lyrics submited by Alesia stafa   wildsidee-Cards (7)

U krijua nga Veronika 2019-02-04 09:56:16
Babi m'bërtitke
Thojkte mos dil
Mami u mërzitke
Thojke mos vidh
U krijua nga fuego_fanss 2019-01-14 18:19:06
Lekt po na vyn ku me bo pare
Pare pa qare u dashke me pas
Rape, cigare, femra primare
Ja me dal me to, ja me plas
U krijua nga flejda 2018-06-13 14:42:59
m’thirri my homieee
po don dashni e jo fjal
na shpesh takohmi,
e dhezmi ni joint
edhe shum shum gips na bohmi
se ti je my homieee
U krijua nga Anxhestino Xhaferaj 2018-05-16 14:59:07
Jena kon t’ri thuja si fmi,
3-4 shok t’veshun krejt zi,
Plan ku me hi, dicka me bo,
kapuçat me bira tvoxhet ni tro,
2018-05-13 09:59:04
Kalova shum sene
N'ket jet kalova
Shum sene n'ket jet
Krejt i kalova tu kesh
Krejt i kalova tu kesh
2018-05-10 20:10:19
Mam t'kerkon falje per
sendet qe i bona,
BAB ti e din qe per
t ardhmen po munona
2018-05-07 12:11:21
S’jam mashtru me rrena
S’jam mashtru me pare
dashni t’sinqert
S’ka vler me t’madhe

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019