Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fuglee - Pauza (Feat. Nasper)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Fuglee:

E qet shpirtin ntavolin mas 1 viti kur tum nin
ke menu qe un jom lodh tash pantollat ty spo trrin
hajt kqyre punen tane mos u merr me punt e mija
nese ki problem me veten at her palo veq te shpija
shum repera jon ka flasin po asnjoni sen nuk qet
se ka jeten ralitet nuk ka dosta po o vet
nuk e din qka o muzika edhe pse me ta po mirret
veq me pare o ka nxirret ntv zoni ti po thirret
edhe naj dit me zhagit dej tvjen koha mu gerrdit
e kuptojn qe ska vler veq me pare ka arrit
ma shum jon bo repera se veres milingona
mi largu prej ksaj loje as referi ska kartona
problem u bo njeri duhet mi largu me dhun
krejt veq me pare kerkush nuk arrit me pun
jon bo 2 miljon banor mo jo nuk e hajn foren
pse mi ngu amaterat kur e kan rita oren

Nasper :

Pauza tash u kry ka ardh koha un mu kthy
ska nevoj per mu shty ngom me vesh jo me sy
kit pun e bojna vet e nuk kena producenta
edhe vet i kena hi nuk e bojna per centa
e boj qfare um pelqen se i kqyri punt e mija
na e bojna repin ton po kjo osht porosija
me ronsi niju mir edhe kqyre punen tane
nese tpelqen repi jem na se kem me tdhane
respekt per do repera dhe per krejt kom dashni
fuck you per dopsira edhe per inatgji
keni qef per me dit pse nasperi nuk qet dissa
se reperat qka e presin per mu jon kanabisa
publiken me qu pesh tjerat spo kan rensi
se senet qe i bi ty tbon mir mu ni
adhurust qe mi ki e di krejt jon thmi
krejt ner 12 vjet a po e she qka ke mrri

Refreni fuglee :

Ntiran direkt nprishtin ej ej
online kit sen e nin ej ej
edhe rabin krejt e pin eeej eeej
nclub nrrug te na vin eeej ej
Fuglee
Publikimi: 24/07/2012


Fuglee - Pauza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pauza".
3. Video është e këngës "Pauza", por nuk këndohet nga Fuglee.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fuglee:


Komente 0