Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

G.B.M.C. - Vallja E Shqiponjes  (Feat. G Bani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Komente

Asnjë Koment

09/08/2015

2015-08-08T23:45:21+00:00

Featuring

G Bani

Teksti:

G Bani

Muzika & Teksti:

G.B.M.C.

Këngë e albumit:

"G Deri N'dhe"
in a club I'm gonna pop it
so hard bum bum bum deri ne maj
come on DJ turn this club up
me I say baby whats up
cika cika hey
rreth e rrotull ah
krejt a po presin
me ksy na i hit tnjoftun
cuna cuna euyyy
su pritka puna nouu noou
e pim pijen me fun me fun
e tash e vuna

Hajde ta kercejm vallen e shqiponjes (2x)
Prej Liqeni T'Ohrit deri ne fush t'Gjakoves
Prej ne mal T'Tomorrit deri ne ne bjeshk t'Rugoves
Hajde ta kercejm vallen e shqiptaris (2x)
Kurr ska pas kufi mes Kosoves e Shqipris
E kush na ka inadin
Ato Ropt E Shpis
Hand's up in the air
We wanna live our lives
We just wanna Live our lives
Live us alone and we wont fight
We just wanna Live our lives
Live us alone and we wont fight

Me makina dhe me patenta
ME bahce pastaj bi dhe dokumenta
Edhe me studio dhe producenta
Cunat levizin neper bot vazhdojn agjenta
Me lek dit e nat
normalisht kan inat
kur na shofin se fitojm me zotsi ne zanat
te zgjuar si luenj
dhe te embel si cokolllat
duam dhe shum kalamaj plako
nga si marrim grat
kam le te papat e kemi borxhin e lar
bejm fuqi ujin e deridhim ne ar
E ruajm njoni tjetrin me vepra jo me fjal
Kjo esht ceshtja jon ne nuk kemi kryetar
sikur kryqi i kuq qe te con humanitar
mbas ato te vlerave tona kudo te shperndar
kudo nxirret leku kudo dalin shpetimtar
mos u anko
ESHT PRIVILEGJ ME QEN SHQIPTAR

Hajde ta kercejm vallen e shqiptaris(2x)
Kurr ska pas kufi mes Kosoves e Shqipris
E kush na ka inadin
Ato Ropt E Shpis

Hand's up in the air
We wanna live our lives
We just wanna Live our lives
Live us alone and we wont fight
We just wanna Live our lives
Live us alone and we wont fight


Ky tekst u dërgua nga Filan Fisteku
Më Shumë Këngë Nga G.B.M.C.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet