Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

G.B.M.C. - Hey Ladies  (Feat. G Bani)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/08/2015

2015-08-08T23:29:55+00:00

Featuring

G Bani

Muzika:

Rameka

Teksti:

G Bani

Muzika & Teksti:

G.B.M.C.

Këngë e albumit:

"G Deri N'dhe"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hey Ladies" kënduar nga G.B.M.C..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G.B.M.C. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G.B.M.C.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet