Më mbaj mend (për 1 muaj)

G Bani - Naçut (Feat. Grand Thugz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

G-Bani:
Nacut kane makina dalin per tu dukur
Marrin edhe gocat e ja kalojne bukur
Nacut nxjerrin kele me cdo lloj menyre
Po ke gje me nacut thuaja atyre
Nacut kan dhe hekura per cdo te papritur
Po u re meqaf godasin se jan te stervitur
Nacut jane me norma ste ngacmojne kot
Vec mos ua bej borxh se do qash me lot
Nacut kane shoke ne te gjith kontinentin
Mos bej si pidh some e dim qe jane shtate
Dhe po se ditem shikojm internetin
Se nacut ne google i ke dit e nat
Flasin me tipa e vipa dhe dhipa
Tahoo edhe Skype Facebook MSN
Shikojne ne youtube lloj lloj budalliqesh
Edhe pasi trashen e ndezin nje L
Bisha nacut po dalin me kmisha
Un paskam Janxh edhe e vet se dijsha
"E mir ajo pjeshka he Bano si thu"
E mir nacu po me mir sikur ta kisha
Te marten ne Lac ta kisha
Te premten ne XHami te Shtunen ne Club
Se nacut jane gjigand nacut jane njisha
TE GJITH PER NJERE DHE NJERA ME VRAP

Young J:
Nacu myte kete beatin
Nacu myte kete tripin
Nacu myte kete Dhipin
Nacu tyme refaaaaaaa
Nacu myte kete beatin
Nacu myte kete tripin
Nacu myte kete Dhipin
Nacu tyme refaaaaaaa
Oooooooooooooooooooooooooo
Nacu tyme refaaaaaaa
Oooooooooooooooooooooooooo
NACU TYME REFAAAAAA

Mali-G:
Nacut me ndyshe me hapin e kohes
Me jeten e Rapit ne xhep me kalloin
Ne japin dhe Flowin ngjyren dhe llojin
Nacut fillojn me fllosha smarojn
Nacut ne rregull jeshile te dredhur
Dola ke dera ndryshe atmosfera
Shikoj disa Rockera qe me bejne si gangstera
Me myti kjo era ne goj nuk kam shije
Ndiej nje ere thartie se nuk du mo pije
Them ktu me vete ca po boj
Te pyes njeher Nacut kalloi ku shkoi
Bani harroi ca kishte me thon
Piu nje kete e u fut n'mikrofon
O nacu me falni po dal te marr pak ajer
Komshiu kur pa tymin bertiti FIREEE

Young J:
Nacu myte kete beatin
Nacu myte kete tripin
Nacu myte kete Dhipin
Nacu tyme refaaaaaaa
Nacu myte kete beatin
Nacu myte kete tripin
Nacu myte kete Dhipin
Nacu tyme refaaaaaaa
Oooooooooooooooooooooooooo
Nacu tyme refaaaaaaa
Oooooooooooooooooooooooooo
NACU TYME REFAAAAAA

Orianel:
Do it like usdo it do it like us
Kush o bon me mire po deshe e vem edhe me bast
Meqe kam mundesine te pershendes dhe me kte rast
Nji her shtypi gazin e ste pash me per nje cast
Se nacut nuk mbahen nacut i bojn tgjitha
Kemi modele por kemi edhe missa
Nacu si jeni me thoni dicka
Du pak kallo qe te behem me krah
Do vij prap deri sa te shkoj keq
Du dhe nje L qe punet ti ndreq
Hajde kaloni me radhen filloni
Pini sa te doni Banin respektoni
Joni Mali Bani shum Druuuuu
Jan fiksu duke qesh dhe me mu
Uuuuuuuuuuuuuu redu refa
Ne dor me kallo dhe me birra Stela

Young J:
Nacu myte kete beatin
Nacu myte kete tripin
Nacu myte kete Dhipin
Nacu tyme refaaaaaaa
Nacu myte kete beatin
Nacu myte kete tripin
Nacu myte kete Dhipin
Nacu tyme refaaaaaaa
Oooooooooooooooooooooooooo
Nacu tyme refaaaaaaa
Oooooooooooooooooooooooooo
NACU TYME REFAAAAAA


Ky tekst u dërgua nga 2-aie3G Bani
Featuring: Grand Thugz
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Teksti: Grand Thugz & G Bani
Muzika: J-Beats
Record Label: Grand RecordsG Bani - Naçut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naçut".
3. Video është e këngës "Naçut", por nuk këndohet nga G Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G Bani:


Komente 0