Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


G Bani - Nje Dy Tre


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/08/2012

2012-08-15T18:00:14Ajo ka 1 2 123
Po po 12 12 123
Ajo ka 12 123
Sepse 3 3 jan me mir se 1

Ajo ka nje te shkurter edhe nje te gjat
Njerin per guzhin tjeterin per krevat
Ka edhe nje tjeter qe esht trashaluq
Po degjoj ... te di me rehat
Tjeter per ne pun tjeter ne shtepi
Edhe nje te bardh edhe nje te zi
Edhe vet ngat'rrohet behet lemsheli
Te tjer ne Shqiperi te tjer ne Itali
Ka edhe nje roz kur deshiron
Te diskutoj edhe asgje tjeter
Per te riun qe po e mundon
Per te kujtuar dashurin e vjeter
Dhe nje te kuq qe te ndizet flak
Te bertas fort te fluturoj mbi re
Ka nje te shkurter edhe nje te gjat
Ajo ka 12 12 123

Ajo ka 1 2 123
Po po 12 12 123
Ajo ka 12 123
Sepse 3 3 jan me mir se 1

Nje te then edhe nje te ber
Ajo e rremben ate qe deshiron
Te ter per ate ajo per te ter
Keshtu e ndien keshtu e kupton
Nuk e ka problem nuk e ka bezdi
E ka kenaqesi kjo e kompleton
Ka nje te bardh edhe nje te zi
Dhe nje ne shpi qe e harron
Ka edhe nje roz kur deshiron
Te diskutoj edhe asgje tjeter
Per te riun qe po e mundon
Per te kujtuar dashurin e vjeter
Dhe nje te kuq qe te ndizet flak
Te bertas fort te fluturoj mbi re
Ka nje te shkurter edhe nje te gjat
Ajo ka 12 12 123

Ajo ka 1 2 123
Po po 12 12 123
Ajo ka 12 123
Sepse 3 3 jan me mir se 1

Ajo ka 12 123
Po po 12 12 123
Ajo ka 1 2 123
Sepse 3 ... Buz'kuqat !! Jan me mir se 1


Ky tekst u dërgua nga Ergi
Më Shumë Këngë Nga G Bani:

Më Shumë...