A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

G-Clone & Ragmi Shabani - Kce Me Mu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/02/2018

2018-02-12T18:00:01

See Also

Ragmi Shabani

Lyrics:

G-CloneIt's a long time that we try finding the lyrics to "Kce Me Mu" sung by G-Clone & Ragmi Shabani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from G-Clone & Ragmi Shabani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Angels D.i.ll.e.r.i-g. We wish that's the lyrics you are looking for:

D.i.ll.e.r.i-G

Lshoma bitin hey ta baj hintin hey
STop nisja play edhe hiq mos u nal
zemer nisja dredhej qato kuka kadal-dal
kape sille mshptille zemer se kjo o nermal

hey hey hey hey hey hey hey ehy
What Qyre Qka bajm na kney
ruuju tash te aney se ky o tripi jon
zemer qu nisja kce sonte deri VOn

okey okey okey QA po thu Ey
NGo kney HEY sena vim aney
e sillmi e mpshtillmi e masanej e dridhmi
hey Zemer ngo FUtja let's GO

oh no shum fort e paske stilin
zemer ta hanksha un ty Fitlin
zxhidhe ti zinxhirin ta kisha ble mat forten
he he zemer t'kisha honger sikur torten

Refren
D.i.ll.e.r.i-G
hajde hajde kce me mu , qeshtu po du , livrit me mu 2 x

Depresioni-G

Kshyre QFar shikimi e sa buzt e omla
la la la la hajde tash ti te na
zemer blla blla tash jam ka t'ha
okey nisja kce e mos i maj Syt ne hava

ey kshyrja trupinn qysh ju ka ba si TEl
shuj mos ma rrit zonin se t'ha si karramel
NIsja kadal Dal Zemer kice BUzenn
kur t'afrona un KAdal Dal Hike Bluzen

Zemer let's go se me mu je n'atmsfer
Dridhe pak e mos u nal Se na bojm sene me Vler.
The THe Angels po knojn n'migrofon
hand's Up let's Go lady kejt T'kafshon

spo di mu nal E per Shoqnin kejt e kalli
per ksii Sene T'forta Zemer E di qe t'ka marr malli
po e shooh QE ki nevoj edhe tii Mu Qillit
kur je me T'A ja nis me bertit

Refren
D.i.ll.e.r.i-G
hajde hajde kce me mu , qeshtu po du , livrit me mu 2 x

Beli

ohh noo lshoje Qat zooo
edhe mos thuj zemer Tash boll moo
Shhum Nicee je ka Kcen e Trupin shum Style
Zemer qu niju Free edhe qu HenDz Ap

hay hay ta baj bay bay
nisja DRidhu Kalle e mos thuj skam faj
oouu qyky Flouu pom shtin me Berit
po ta NXen TRunin e se din a o nat a dit

Refren
D.i.ll.e.r.i-G
hajde hajde kce me mu , qeshtu po du , livrit me mu 2 x

Refren
D.i.ll.e.r.i-G
hajde hajde kce me mu , qeshtu po du , livrit me mu 2 x


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019