A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

G Clone - Afer Meje  (Feat. Gjejti)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/05/2018

2018-05-15T19:00:02

REFRENI:
Babe hajde ti me mu
babe kurgjo tjeter sdu
sa ma larg sa marg je tu shku
shume ma shume je tu mungu

G Clone:
Tkqijat i largova
tmirat i pranova
njeten erdhe bash kur nuk shpresova
ti je dielli e une jom toka
kom nevoj per ty se shume u lodha
gjithkah tkerkova
dashnin tem per ty
smun me nal mu qu nkom krejt bota
plot osht gota
nese me mijra kilometra une largohna
je afer meje kurr nuk largohna
shume po xhelozojna
dashnin tem per ty smun e zavendosojn me miliona
syn tlutna tash ti me mngu
nashta boj gabime tlutna falma mu
shume po du shume po du
me tpas afer meje shume jom tu shpresu
sdu me tlendu, sdu me mlendu
ku je ku je tu shku?
qdo minut qdo sekond nmene po msillesh mu
ku je? ku je tu shku?
qdo minut qdo sekond nmene po msillesh mu.

REFRENI:
Babe hajde ti me mu
babe kurgjo tjeter sdu
sa ma larg sa marg je tu shku
shume ma shume je tu mungu

GJEJTI:
zemer qdo sen qe e boj shihet qe e boj per ty
zemer edhe nbank hi per ty pasha kta dy sy
se e kom lidh dashnin tone me dry
na jena njo asnihere na skena me kry
se mdokesh sikur drite hane
mkthjell si kokain me buzqeshjen tane
mdokesh si mengjes me diell
si emocion ti rrjedh
se jom sill une verdall
si ti skom pas une perball
me ty nalt neper shkall
me ty e di qe jom gjalle
me ty di edhe me kall
naten nballkon do bar
pa ty une kom mall
se mkaplon mu ni zjarr
...kur une vi me tmarr

REFRENI:
Babe hajde ti me mu
babe kurgjo tjeter sdu
sa ma larg sa marg je tu shku
shume ma shume je tu mungu

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019