Më mbaj mend (për 1 muaj)


G-Fighter - Kur Keshim Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Keshim Na".
3. Video është e këngës "Kur Keshim Na", por nuk këndohet nga G-Fighter.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

G-Fighter - Kur Keshim Na  (Feat. K-Master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

K-Master

25/09/2012

2012-09-25T22:20:01+00:00llici ke qaj llici ke qaj same shit njeriiii rahaqi rahaqi llici ke qaj
fight killa g-fighter

Ref2x

Kur keshim na kesh edhe ti haha
Kur kullum na kullu edhe ti aha
kur kcejna na kce edhe ti ma nalt
se qishtu rroket beat-i plum n ball poko-poko

G-Fighter

G-fighter nkit qim nane ruju se u
Thy Dryni a pom doket babe's
A veq o kam bon syni e boni
T'fala thuj sun i nala veq me plum se zorr qe pi bojka ton Fjala
Kputesh zbutesh mos i ngo shum jaranat kur i vjen puna
me ik ata i veshin fustana hajn kar palidhje o be nanen e gllupit
po su bonen reperat pa e hek zdrajelizmin prej trupit ti je hala i ri hajde tgrridh agji me mjekerr
Per mem Rrxu Qifti jut duhet me ja shkru babit tekstin pom vjen keq o jaran qe nuk o ka ta don un i grahi moti repit e ti je met npoligon se po kan qef me pas po ti nuk je nlevel tem fajteri nuk jau rras emrin mos ma permen mos um ha nkar bira e mram e kavallit per lamtumir pidhav plumin nlul tballit

Ref2x

G-fighter

G-fighter po vjen po bjen rep deezeez a per qdo rep mc babit vjen surpriza pi ni tu thon qe pi demtoj nqeliza po du met tregu qe punon dyrepriza a po ki qef po dalim jo po fajten sun e nalim a po ki qef pe kallim e dija vetit hallin barnatore per hip hop e kom ilaqin pe repara inxhinjer per fllow tem qaj ziti per shmikera bone ni ven per mu inagjit i kapi infrakti duhet ma bo men se tash e ka renin agji per ndryshe smuja mos e le per qikaq gjuja nftyr thuja se sperkthej tekste t'huja sa tum punon goja e sa tum punon truni sa do mu kon perfekt si une sun e shkruni ska stright ka fit infinit jom pa limit fajta bit un jom per qdo gangsta shit

Ref 4x


Ky tekst u dërgua nga 2hight | Gloocckk. - Gramoss
Më Shumë Këngë Nga Fajt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet