Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Host

Tags: G-Host

G-Host është një grup muzikor jo shumë i njohur. Pershendetje, shikues te nderuar, tani do t'ju tregojme se grupi G-host eshte nje grup me rrebe, normalisht kur them me rrebe eshte diqka e mire. Dhe pse kane pak kenge, ata arriten ta fitojne zemren e femrave, pasi kete e kishin synim, ti bejne femrat per vete, e tashme qe i kane bere, siduket nuk i duhet me muzika. Kenga qe pati sukses padyshim qe eshte "Djathte majte" e cila sipas tyre i eshte kushtuar dragices. Grupi eshte formuar qysh ate...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017