A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G.M.C.D
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

G.M.C.D është këngëtar. Në Maj 2004, G.M.C.D merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Sex".

Në Prill 2005, G.M.C.D merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Gjethja E Hashashit".

Në Maj 2007, G.M.C.D merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Më Do, S'më Do".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »





Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019