Më mbaj mend (për 1 muaj)


G-Thug - Pse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga G-Thug.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

G-Thug - Pse  (Feat. Special I)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Special I

05/05/2011

2011-05-05T16:14:39+00:00- ... Pse um la vet ... zemra ty po t'pret

- ... Edhe nese vdes .. dije boten tjeter t'pres

[ G Thug ]
- m'Kujtohet ajo dit .. qdo sekond qe e kalum
- Nuk i harrroj kujtimet .. qe na bashk i perjetum
- Saher qe po t'sho .. po ma kujton kohen e vjeter
- Qat dashni qe ma dha mu .. ja dhurove dikujt tjeter

- Nuk harrohen puthjet e para .. fjala jote teper t'du
- Besom pe kom teper shtir .. jeten pa ty me jetu
- ... Pse um la vet ... zemra ty po t'pret
- ... Edhe nese vdes dije boten tjeter t'pres

- Pse ndryshoj kjo dashni .. un ti fala keit
- Ti ma dha ni dashni .. ajo u harru shum shpejt
- Apet nuk i bi pishmon .. pse jom bo bashk me ty
- Kohen ma t'mir t'jetes tem .. e kom kalu veq me ty

- Qdo minut .. Qdo mengjes .. Qdo or edhe Qdo nat
- Po m'Mungon dashnia jote .. edhe pse nuk t'kom ngat
- Ty ta fala zemren .. senin mat shtrejt n'jet
- Dikun thell n'zemren tem .. Emri jot ka me met


Reff: [ SpeciaL I ]
- Nese neser sum sheh .. nale lotin ti mos Qaj
- Nashta tash as nuk um njeh .. po dikush per ty o n'Vaj
- Pse un ty nuk muj me t'pas .. pse qeshtu bash koka Shkru
- Pse ti zemren me ma plas .. pse ti mu sje tu m'kujtu


[ SpeciaL I ]
- Pse .. ky sen me na ndodh .. bashk jemi kon qift Perfekt
- n'Jeten tem je kon lule .. lule pa asni Defekt
- Kujtimi per ty .. asnihere ska mu tret
- Mendimi per ty zemer .. jo nuk po m'len t'qet

- E ti mos u prek .. une spo du ty keq me t'pa
- M'fal per kto fjal .. amo zemra mu mu ka vra
- E ti jetoje jeten vet .. une t'uroj Lumturi
- Mun me ngu zonin tem .. se Emrin tem mo ski me ni

Reff: [ SpeciaL I ]
- Nese neser sum sheh .. nale lotin ti mos Qaj
- Nashta tash as nuk um njeh .. po dikush per ty o n'Vaj
- Pse un ty nuk muj me t'pas .. pse qeshtu bash koka Shkru
- Pse ti zemren me ma plas .. pse ti mu sje tu m'kujtu

[ G Thug ]
- Pse kto fjal jon t'pakta .. Pse spo muj me ta deshmu
- Merzin mrena shpyrtit tem .. spo muj me ta pershkru
- Po t'lutna ty o zot .. ket dhimbje me ma letsu
- Nese pak kesh i drejt .. nimom tasht me harru

- E un pi qiellit t'shoh .. n'Qdo ven ku ti t'jesh
- Ta shoh dhimten mrena shpyrtit .. edhe kur ti buzqesh
- Se ti jeten ma ndryshove .. ti m'ke shti me jetu
- Veq vdekja m'dan nga ty .. Kur dheu ka me m'mlu

- Un s'jetoj pa ty .. kto fjal ti maj n'men
- Nese n'jet mo sum ki .. ruje amanetin tem
- Se kurr shpinen s'ta kom kthy .. gjithmon un jom kon me ty
- Edhe kur je ni keq .. ta kom fshi lotin sy

- Nese neser mo nuk jom .. nese neser ti Pendohesh
- Kurgjo so mo e njejt .. kur pi kejtve ti Largohesh
- Ka mu kon von .. kur ti ki mi ra Pishmon
- Kur ki me lyp dikon .. qe mo kurr sun e Gjon

Reff: [ SpeciaL I ]
- Nese neser sum sheh .. nale lotin ti mos Qaj
- Nashta tash as nuk um njeh .. po dikush per ty o n'Vaj
- Pse un ty nuk muj me t'pas .. pse qeshtu bash koka Shkru
- Pse ti zemren me ma plas .. pse ti mu sje tu m'kujtu


Më Shumë Këngë Nga G-Thug:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet