Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-UP - Rregulli Nr 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  14

Lloj femrash
Me shumellojshmeri ndjenjash
Shumellojshmeri ndjenjash?
Sjellin shumellojshmeri skenash
Shumellojshmeri skenash?
Sjellin shumellojshmeri rrenash
Shumellojshmeri rrenash?
Gjendesh mes 1 tufe hienash
Wow
Kur je ne dhome
Edhe ndodh qe ndihesh vetem
Ai mungon
Po mendon per zgjidhje tjeter?
Kshuqe bjeri telefonit tim
Me ty ndjenjat si perzim
Andej nga vijme

(Ref)

Rregulli Nr 1
Kurr mos merr 1 verku per shpi(3x)
We dont love them hoes
Ajo femer vdes
Per pak karrjere
Dashuron cuna
Tfort ne karakter
Gjithmone mund ta shohesh
Mban ne dore Cartier
Enderron te shetisi
Mbi karrocjer
Duket nga menyra
Sesi ulet ne karrige
Ajo femer ka
Sjellje karakteristike
Jeten e saj e ka
Vetem red carpet
I duhej vetem dikush
Me lekun kartopicete
Dhe pastaj erdhe ti
Qendroje karshi
Kishe nevoje vec per dashuri
Ajo te tha qe jeta
Ne teresi esht karma
Kshuqe zemer mos u vono
Edhe zemren falma
Ajo femer i ka
Emocjonet karton
Digjet shpejt si karbon
Ti e don ajo te don
Ama kur ti mungon
Ajo sulet n'k** ton

Ref

Rregulli Nr 1
Kurr mos merr 1 verku per shpi(3x)
We dont love them hoes
We dont love them hoes (8x)


Ky tekst u dërgua nga Everest HysajG-UP
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/11/2016


G-UP - Rregulli Nr 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rregulli Nr 1".
3. Video është e këngës "Rregulli Nr 1", por nuk këndohet nga G-UP.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-UP:


Komente 0