Gëzim Geci
  • Vendlindja:
  • Llukë E Poshtme Të Deçanit 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Gëzim Geci është shkrimtar. Përmes poezisë sime shpreh; ndjenjat, imagjinaten, karakterin, shpirtin, frymëzimin, brengën, heroizmin, patriotizmin, vuajtjen, dashurinë, fisnikrinë, vizionin, kritiken, atdhedashurinë, simpatinë, gëzimin, hidhërimin, botëkuptimin mbi njerëzit, natyren e historinë, si dhe artin e shkrimit tim!

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »