Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Personazhe Të Njohur

Për Gjergj Fishtën

Ata ia shkulën eshtrat prej varrit
dhe ia hodhën në lumë.

Lumi ia mbolli
nëpër të gjithë vendin e tij.

- poezi nga Gëzim Kikija


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente mbi këtë krijim