Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Sala & Valdet Luka - Mori Nuse Qafen Gastare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Valdet Luka

05/03/2013

2013-03-05T15:37:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mori Nuse Qafen Gastare" kënduar nga Gezim Sala & Valdet Luka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gezim Sala & Valdet Luka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gëzim Salaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet