A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gabriela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gabriela është një këngëtare. Më datë 15 Korrik 2019, Gabriela publikon videoklipin "Per Nje Nate"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nida

Albana Kastrati

Miranda Kondakçi

Leonora Rugova

Suela Kalaja

Dorina

Alba Loxha

Ajlin Petrela

Monika

Diola


Tags: Gabriela, Gabriela Gjeloshani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019