Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gabriela - Per Nje Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Jam njeri dhe kam gabime shpesh
Kam hy ngjynah aman ti o jeta ime
Nuk po din mem fal.

Sa me mungon sa me mungon
Falema shpirti jem se mungon

REF.:
Vetem per nje nate per nje nate
A mundesh mem fal e di tkam lendu
Kam gabu pasha syte e tu (2x)

Smbahem gjall dot me kujtime
Kam nevoj per ty mir e di kam boll
Gabime mir edi tkam thy.

Sa me mungon sa me mungon
Falema shpirti jem se mungon

REF.:
Vetem per nje nate per nje nate
A mundesh mem fal edi tkam lendu
Kam gabu pasha syte e tu.
Gabriela
Publikimi: 15/07/2019
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Marsel Gunga
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Marsel Gunga & 2 Step


Gabriela - Per Nje Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Nje Nate".
3. Video është e këngës "Per Nje Nate", por nuk këndohet nga Gabriela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 2