A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ganimete Abazi (Ganja) - Tri Pika

Teksti i këngës:

tri her me kerkove ti
tri her pranova une
tri her harrove ti
cdo premtim qe ma dhe mu

tri her une leshova pe
tri her ta fala ty
dashurin ti prap sma dhe
prap me mashtrove mu

ref;;tri pika tri pika ran nga syt e mi
per ato tri plag ne zemer qe mi hape ti -2 her

tri her me kerkove ti
tri her pranova une
tri her harrove ti
cdo premtim qe maq dhe mu

tri her une leshova pe
tri her ta fala ty
dashurin ti prap sma dhe
prap me mashtrove mu

ref;;tri pika tri pika
ran nga syt e mi
per ato tri plag ne zemer
qe mi hape ti... 2 her

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019