A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ganimete Abazi (Ganja) - Sonte Ne U Ndam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Pranvera Behet Vjeshte"


sontee ne u ndaaam
nuk ka me koh te veshtira
lamtumir ditet e mira
gziiiiim me nuk kam
hera e fundit qe u paaaaam
nuk ka me takime te fshehta
perqafime puthje te nxehta
se neeeeee,,ne u ndaaaam

ref:sooot pranvera behet vjeshteesht
un humba ty fitoveeeeeee
nje matematik e thjeeeeeesht
genjeshtar ty me mashtrove
krejt i more u largove
dhe prap me lenodveee

sontee ne u ndaaam
nuk ka me koh te veshtira
lamtumir ditet e mira
gziiiiim me nuk kam
hera e fundit qe u paaaaam
nuk ka me takime te fshehta
perqafime puthje te nxehta
se neeeeee,,ne u ndaaaam

ref:sooot pranvera behet vjeshteesht
un humba ty fitoveeeeeee
nje matematik e thjeeeeeesht
genjeshtar ty me mashtrove
krejt i more u largove
dhe praaap me lenodveee...(2x)


Ky tekst u dërgua nga Zeshkanja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019