Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Idioti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

REF....
JO jo nuk di a je i imi
A po me tjetren un po te
ndaj po po un tani do te
largohem dhe gjat koh per
ty do te qaj shum her te
thash te lutem mosss
dhe ti detin ma ben kot
me te vertet te deshta
kot se ti dole idiott....

REF......

IDIOTTT te deshta kot
mos harrooo se ka zot...2

REF.......
Po po me mir un te largohem
se ti zemren mu ma ke kall
jo jo nuk je ti i verteti
um ndrrove per 360 shkall
shum her te thash te lutem
moss dhe ti detin ma ben kot
me te vertet te deshta kot
se ti dole idiotttt.....

REF....

IDIOTT te deshta kot
mos harrooo se ka zott...4


Ky tekst u dërgua nga  blinera

Ganimete Abazi (Ganja) - Idioti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Idioti".
3. Video është e këngës "Idioti", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente 0