A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ganimete Abazi (Ganja) - Vec Ta Dish


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/11/2002

2002-11-13T00:00:00

Këngë e albumit:

"S'mendoj Per Ty"
Veç ta dish, veç ta dish më nuk më lëndon,
as nuk do t'më bësh të qajë.
Veç ta dish kur të vish, falje mos kërko,
unë në gji nuk do të mbaj.

Veç ta dish, veç ta dish Ty nuk të kam Zot,
edhe unë kam lind e lirë...
Veç ta dish kur të vish, mos më kërko kot,
pa Ty do të jetoj më mirë...

REF:
Mos ke merak për mua,
Laj ti mëkat tua, qysh e lyp e ke me gjetë.
Toka është rrumbullake, secili e ka nafakën
Sot jam poshtë, nesër përpjetë.

Mos ke merak për mua,
Laj ti mëkat tua, qysh e lyp e ke me gjetë.
Toka po rrotullohet, kush bjen prapë do të çohet,
Sot jam poshtë, nesër përpjetë.

Veç ta dish, veç ta dish më nuk më lëndon,
as nuk do t'më bësh të qajë.
Veç ta dish kur të vish, falje mos kërko,
unë në gji nuk do të mbaj.

Veç ta dish, veç ta dish Ty nuk të kam Zot,
edhe unë kam lind e lirë...
Veç ta dish kur të vish, mos më kërko kot,
pa Ty do të jetoj më mirë...

REF:
Mos ke merak për mua,
Laj ti mëkat tua, qysh e lyp e ke me gjetë.
Toka është rrumbullake, secili e ka nafakën
Sot jam poshtë, nesër përpjetë.

Mos ke merak për mua,
Laj ti mëkat tua, qysh e lyp e ke me gjetë.
Toka po rrotullohet, kush bjen prapë do të çohet,
Sot jam poshtë, nesër përpjetë.

Mos ke merak për mua,
Laj ti mëkat tua,
Toka është rrumbullake,
secili e ka nafakën...

Mos ke merak për mua,
Laj ti mëkat tua, qysh e lyp e ke me gjetë.
Toka po rrotullohet, kush bjen prapë do të çohet,
Sot jam poshtë, nesër përpjetë.


Ky tekst u dërgua nga Letta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019